„ZIELONA ENERGIA DLA BIZNESU | RE-SOURCE POLAND HUB CENTRAL – EASTERN EUROPE CONFERENCE 2024”

Zapraszamy na doroczną konferencję RE-Source Poland Hub, która tym razem odbędzie się w nowym miejscu oraz w zupełnie nowej formule.

Zmieniamy lokalizację wydarzenia i przenosimy się do Katowic do Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Dlaczego Katowice? Śląsk to najbardziej uprzemysłowiony region Polski z ogromnym potencjałem biznesowo-inwestycyjnym. Polski przemysł potrzebuje energii z odnawialnych źródeł energii, a wytwórcy energii z OZE chcą rozmawiać z przedsiębiorstwami, które już korzystają albo maja zamiar korzystać z zielonej energii.

Spotkajmy się w Katowicach w dniach 24-25 kwietnia 2024 r. i porozmawiajmy jak polski biznes może zyskać na energii z OZE. Chcemy by Katowice stały się w tym okresie platformą współpracy i wymiany myśli dotyczących kierunków wykorzystania zielonej energii przez polskich przedsiębiorców. Jesteś odbiorcą energii elektrycznej? Zarejestruj się i weź bezpłatny udział w tym unikalnym wydarzeniu. Podziel się swoim doświadczeniem, poznaj najnowsze trendy branży OZE i nawiąż perspektywiczne kontakty biznesowe w trakcie networkingu oraz spotkań B2B.

Jako odbiorca energii elektrycznej będziesz miał możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach prezentujących w jaki sposób wybrać model biznesowy kontraktowania zielonej energii przy uwzględnieniu profilu zużycia Twojej firmy. W tym zakresie chętni przedsiębiorcy będą mogli bezpłatnie uzyskać szczegółową analizę dostosowaną do potrzeb konkretnej firmy.      

Jak co roku uczestnicy konferencji mogą liczyć na duża dawkę merytorycznej wiedzy w zakresie umów na zakup zielonej energii (corporate power purchase agreement) oraz polskiego sektora OZE prezentowanej w formie eksperckich paneli oraz praktycznych warsztatów. W tym roku poszerzamy formułę konferencji i możecie spodziewać się tematów związanych m. in. z ESG, linią bezpośrednią, zazielenianiem łańcucha dostaw, prawem UE, finansowaniem projektów OZE, dekarbonizacją przemysłu, gospodarką obiegu zamkniętego oraz wiele innych.

Ponadto w ramach tegorocznej edycji chcemy poszerzyć formułę o dyskusję na temat procesu odbudowy Ukrainy i tego jak polskie sektor OZE może się zaangażować w ten proces, a także przyjrzeć się możliwościom inwestycyjnym na rynku czeskim oraz słowackim. Kolejną nowością będą warsztaty dedykowane samorządom pokazujące jak JST mogą zawierać umowy cPPA.

Podobnie jak w poprzednich edycjach również i tym razem możecie liczyć na przyjazną atmosferę, bezpośredni kontakt z ekspertami z sektora prywatnego, instytucji rządowych oraz władz samorządowych, a także możliwość nawiązania relacji biznesowych z polskimi oraz zagranicznymi firmami. Ponadto w tym roku zaskoczymy Was wieczornym eventem, który odbędzie się w wyjątkowym miejscu podkreślającym charakter Śląska.

Zarejestruj się już teraz!

Organizatorzy

 

Partnerzy

Axpo
Alight
respect
Enefit
ENGIE Polska
Greenyellow
Ox2
Qair
Polenergia
PST solartechnik
Sunly
Zapraszamy do pobrania aplikacji mobilnej
  • Pobierz na Google Play
  • Pobierz na AppStore